Polityka prywatności

 

Przywiązujemy dużą wagę do ochrony danych osobowych. Dlatego prosimy o zapoznanie się z oświadczeniem dotyczącym ochrony danych osobowych. Wyjaśnia ono jakie informacje gromadzimy na naszej stronie internetowej, do czego je wykorzystujemy i opisuje możliwości użytkowników w tym zakresie.

Administratorem danych osobowych jest Daniel Grzesiowski Fotografia Reklamowa z siedzibą w Warzymice 72/7, 72-005 Przecław, NIP: 8522344441 (niżej określane jako „my”, „nas” itd.).

 

Dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym są traktowane jako poufne i nie są widoczne dla osób nieuprawnionych.

Strona automatycznie gromadzi informacje o użytkowniku, które są efektem wejścia na stronę np: nazwa hosta komputera, adres IP, nazwa użytkownika, data i czas każdego wejścia na stronę.

Nasza strona korzysta z plików „ciasteczek”. Są to pliki przechowywane na komputerze użytkownika, kiedy odwiedza naszą stronę i które zapamiętują przeglądarkę.

Strona korzysta z Google Analytics, sieciowej usługi analitycznej dostarczanej przez Google Inc. („Google”). Google Analytics wykorzystuje „cookies”, które są tekstowymi plikami zachowywanymi na komputerze odwiedzających stronę użytkowników i pozwalają na analizę korzystania ze strony internetowej.

 

W każdym momencie można zgłosić swój sprzeciw przeciwko wykorzystaniu anonimowych profili lub cofnąć swoją zgodę na wykorzystanie danych do celów marketingowych, przez kontakt z nami.